RER40F1621RCSL
MFR.Part #
RER40F1621RCSL
JLCPCB Part #
C1572413
Description
1.62kΩ 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance