CPR1536R00JE10
MFR.Part #
CPR1536R00JE10
JLCPCB Part #
C1485405
Description
-65℃~+275℃ 15W 36Ω Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS