Y0785150K000T0L
MFR.Part #
Y0785150K000T0L
JLCPCB Part #
C1485599
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 150kΩ 400mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors