Y0101300K000T9L
MFR.Part #
Y0101300K000T9L
JLCPCB Part #
C1494878
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 300kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS