Y0101300K000B9L
MFR.Part #
Y0101300K000B9L
JLCPCB Part #
C1492321
Description
-55℃~+125℃ 300kΩ 600mW ±0.1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS