H4P215KDCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H4P215KDCA
JLCPCB Part #
C1409256
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 1W 215kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS