Y0101300K000V9L
MFR.Part #
Y0101300K000V9L
JLCPCB Part #
C1493733
Description
-55℃~+125℃ 300kΩ 600mW ±0.005% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS