CWR26KH106KCGA\HR
MFR.Part #
CWR26KH106KCGA\HR
JLCPCB Part #
C1659926
Description
-55℃~+125℃ 10uF 25V 350mΩ ±10% 2711 Tantalum Capacitors ROHS