Y0011300K000B9L
MFR.Part #
Y0011300K000B9L
JLCPCB Part #
C1490466
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 300kΩ 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS