Y0066150R000T9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0066150R000T9L
JLCPCB Part #
C3573458
Package
TO-204AA
Description
-55℃~+150℃ 10W 150Ω ±0.01% ±2ppm/℃ TO-204AA Through Hole Resistors ROHS