Y0066100R000T9L
MFR.Part #
Y0066100R000T9L
JLCPCB Part #
C1494060
Description
-55℃~+150℃ 100Ω 10W ±0.01% ±2ppm/℃ TO-204AA-4 Through Hole Resistors ROHS