Y006520K0000T9L
MFR.Part #
Y006520K0000T9L
JLCPCB Part #
C3542807
Description
-55℃~+150℃ 10W 20kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ TO-204AA Through Hole Resistors ROHS