Y00654K30000T9L
MFR.Part #
Y00654K30000T9L
JLCPCB Part #
C1493939
Description
-55℃~+150℃ 10W 4.3kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ TO-204AA Through Hole Resistors ROHS