CRCW201051R0JNTF
MFR.Part #
CRCW201051R0JNTF
JLCPCB Part #
C3952149
Description
-55℃~+155℃ 51Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount