Y00621K30000T9L
MFR.Part #
Y00621K30000T9L
JLCPCB Part #
C1479887
Description
-55℃~+125℃ 1.3kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS