ILSB1206ER100K
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ILSB1206ER100K
JLCPCB Part #
C845121
Package
1206
Description
10uH 1Ω 25mA 28MHz 45@2MHz ±10% 1206 Inductors (SMD) ROHS