Y006225K4060T0L
MFR.Part #
Y006225K4060T0L
JLCPCB Part #
C1480809
Description
-55℃~+125℃ 25.406kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS