Y006225K0000T0L
MFR.Part #
Y006225K0000T0L
JLCPCB Part #
C1485713
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 25kΩ 600mW Metal foil resistor ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors