SFR16S0001003JA500
MFR.Part #
SFR16S0001003JA500
JLCPCB Part #
C1368348
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D1.9xL3.5mm Through Hole Resistors ROHS