Y006227K4000T0L
MFR.Part #
Y006227K4000T0L
JLCPCB Part #
C1480795
Description
-55℃~+125℃ 27.4kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS