SM210035006F
MFR.Part #
SM210035006F
JLCPCB Part #
C3364376
Description
-55℃~+110℃ 3.5W 500MΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS