Y00621K82000T0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y00621K82000T0L
JLCPCB Part #
C1495039
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1.82kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS