Y144350R0000T9L
MFR.Part #
Y144350R0000T9L
JLCPCB Part #
C1494481
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1.5W 50Ω Metal foil resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS