ERC5555K600BHEK600
MFR.Part #
ERC5555K600BHEK600
JLCPCB Part #
C3499589
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 55.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS