Y00626K82000T0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y00626K82000T0L
JLCPCB Part #
C1476948
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 6.82kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors