H4P150KFCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H4P150KFCA
JLCPCB Part #
C1406032
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS