RN65C60R4FRE6
MFR.Part #
RN65C60R4FRE6
JLCPCB Part #
C3513934
Description
-65℃~+175℃ 500mW 60.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors