TA810PW20K0JE
MFR.Part #
TA810PW20K0JE
JLCPCB Part #
C2648047
Package
Plugin
Description
-55℃~+180℃ 10W 20kΩ ±5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS