Y17501K00000A0L
MFR.Part #
Y17501K00000A0L
JLCPCB Part #
C3422359
Description
-55℃~+125℃ 1kΩ 750mW ±0.05% ±0.2ppm/℃ 插件,D12.7xL15.9mm Through Hole Resistors ROHS