Y006210K0000A0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y006210K0000A0L
JLCPCB Part #
C1475617
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 600mW ±0.05% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors