Y0062100R000F0L
MFR.Part #
Y0062100R000F0L
JLCPCB Part #
C1467788
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 600mW ±1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors