RER75FR845RC02
MFR.Part #
RER75FR845RC02
JLCPCB Part #
C1571702
Description
30W 845mΩ Wirewound Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance