RR01J240KTB
MFR.Part #
RR01J240KTB
JLCPCB Part #
C1366763
Description
-55℃~+235℃ 1W 240kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS