RNC60H2374FMRE5
MFR.Part #
RNC60H2374FMRE5
JLCPCB Part #
C3429740
Description
-65℃~+175℃ 2.37MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors