Y0062100K000T0L
MFR.Part #
Y0062100K000T0L
JLCPCB Part #
C1497387
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors