H4P78R7DCA
MFR.Part #
H4P78R7DCA
JLCPCB Part #
C1409545
Description
-55℃~+155℃ 1W 78.7Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS