CA0001680R0KE66
MFR.Part #
CA0001680R0KE66
JLCPCB Part #
C19409499
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 1W 680Ω Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS