5KP36AHE3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
5KP36AHE3/54
JLCPCB Part #
C3711697
Description
-55℃~+175℃ 2uA 36V 40V 58.1V 5kW 86.1A TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS