Y0062100K000T9L
MFR.Part #
Y0062100K000T9L
JLCPCB Part #
C1525785
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 600mW Metal foil resistor ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS