Y00581K18000B0L
MFR.Part #
Y00581K18000B0L
JLCPCB Part #
C1456104
Description
-55℃~+125℃ 1.18kΩ 300mW ±0.1% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL12.7mm Through Hole Resistors