RN60E1023DRE6
MFR.Part #
RN60E1023DRE6
JLCPCB Part #
C1790256
Description
-65℃~+175℃ 102kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors