Y0058100R000B19L
MFR.Part #
Y0058100R000B19L
JLCPCB Part #
C1458495
Description
-55℃~+125℃ 100Ω 300mW ±0.1% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS