TNPU12062K80AZEN00
MFR.Part #
TNPU12062K80AZEN00
JLCPCB Part #
C4242630
Description
-55℃~+125℃ 2.8kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS