Y005833K0000F29L
MFR.Part #
Y005833K0000F29L
JLCPCB Part #
C3369826
Description
-55℃~+125℃ 300mW 33kΩ ±1% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS