Y0028110K000F9L
MFR.Part #
Y0028110K000F9L
JLCPCB Part #
C1484731
Description
-55℃~+125℃ 110kΩ 1W ±1% ±8ppm/℃ 插件,D9.5xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS