Y144251K1000B0L
MFR.Part #
Y144251K1000B0L
JLCPCB Part #
C1487292
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 500mW 51.1kΩ ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors