Y002840K2000F9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y002840K2000F9L
JLCPCB Part #
C1476217
Package
Plugin,D9.5xL25.4mm
Description
-55℃~+125℃ 1W 40.2kΩ ±1% ±8ppm/℃ 插件,D9.5xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS