Y0058100K000F9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0058100K000F9L
JLCPCB Part #
C1468138
Package
Plugin,D6.6xL12.7mm
Description
-55℃~+125℃ 100kΩ 300mW ±1% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS