36DE103G075BB2B
MFR.Part #
36DE103G075BB2B
JLCPCB Part #
C1615548
Package
Bolt
Description
-10%~+75% -40℃~+95℃ 10000uF 1000hrs@85℃ 22.22mm 75V 螺栓 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS