Y0025146R000V9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0025146R000V9L
JLCPCB Part #
C1493854
Package
Plugin,D9.5xL25.4mm
Description
-55℃~+125℃ 146Ω 500mW Metal foil resistor ±0.005% ±2ppm/℃ 插件,D9.5xL25.4mm Through Hole Resistors ROHS